Uzantı Kayıt Fiyatı Yenileme Fiyatı
com 289 299
net 340 360
org 360 370
info 550 550
de 240 240
fr 415 415
nl 320 320
gen.tr 68 68
com.tr 59 69
net.tr 69 79
org.tr 69 79
xyz 75 485

Sıkça Sorulan Sorular


Alan adınızın tescil süresinin bittiği tarihten itibaren en geç 14 gün içinde yenilemelisiniz. Aksi taktirde alan adı üzerindeki hakkınız düşer ve alan adınız 3. kişiler tarafından tescil edilebilir

 

 

Alan adınızın tescil süresinin bitimine 30 - 15 - 7 gün kala eposta ve sms  ile uyarı mesajları alacaksınız.

Havale, EFT, bankamatik veya kredi kartı ile yaptığınız ödemeler ödemenizin sistem tarafından otomatik teyid edilmesini takiben onaylanır. Ödemeyi havale/eft yada bankamatik yolu ile yaparken açıklama kısmına sistemin size verdiği otomatik sipariş numarasını girmeyi unutmayınız.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde siparişiniz hemen aktive edilir.

Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için bir alan adını tescil ettirmeniz gerekmektedir. Tescil işlemi marka tescili hizmeti gibi düşünülebilir. Tescil hizmeti satın almış olduğunuz alan adının satın aldığınız süre boyunca adınıza kaydedilmesini ve farklı bir kişi tarafından satın alınamamasını sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular
Türkiye Lokasyon Linux Web Hosting

Fikirlerinizi büyütün

Büyük fikrinizle veya işletme adınızla ilgili alan adlarını kaydettirerek başkalarının bu adları kullanmasını ve web sitenizin trafiğini çalmasını önleyebilirsiniz.

Alan adı, işletmenizi veya kişisel markanızı temsil eder, bu nedenle doğru olanı seçmek önemlidir. Beyin fırtınası yaparak ve fikrinizle ilgili kelimeleri ve cümleleri not ederek başlayın. Hecelenmesi kolay ve çevrimiçi amacınızı yansıtan kelimeleri dikkate almayı unutmayın.

Türkçe karakterli domain almamaya özen gösterin çünkü türkçe karakterli domainlerin markalaşması zordur.